قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات شرکت ارتباطاتی ضحی کیش

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت ارتباطاتی ضحی کیش به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت شرکت ارتباطاتی ضحی کیش هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت ارتباطاتی ضحی کیش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت ارتباطاتی ضحی کیش است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیجی‌کالا از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت ارتباطاتی ضحی کیش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها شرکت ارتباطاتی ضحی کیش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت ارتباطاتی ضحی کیش اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات شرکت ارتباطاتی ضحی کیش استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به شرکت ارتباطاتی ضحی کیش ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت ارتباطاتی ضحی کیش به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که .. تنها شماره‌ای است که شرکت ارتباطاتی ضحی کیش از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شرکت ارتباطاتی ضحی کیش، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شرکت ارتباطاتی ضحی کیش است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@zohakish.ir اطلاع دهید. همچنین ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه شرکت ارتباطاتی ضحی کیش را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شرکت ارتباطاتی ضحی کیش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

شرکت ارتباطاتی ضحی کیش متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت ارتباطاتی ضحی کیش ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت ارتباطاتی ضحی کیش ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت ارتباطاتی ضحی کیش جزئی از اموال شرکت ارتباطاتی ضحی کیش محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت ارتباطاتی ضحی کیش است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت ارتباطاتی ضحی کیش محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شرکت ارتباطاتی ضحی کیش و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شرکت ارتباطاتی ضحی کیش است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دیجی شرکت ارتباطاتی ضحی کیش و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت ارتباطاتی ضحی کیش محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات شرکت ارتباطاتی ضحی کیش، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.zohakish.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت شرکت ارتباطاتی ضحی کیش هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.zohakish.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و نهایی سازی سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شرکت ارتباطاتی ضحی کیش به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

همچنین با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد.

محتوا

© کلیه محتویات سایت شرکت ارتباطاتی ضحی کیش شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت شرکت ارتباطاتی ضحی کیش تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در شرکت ارتباطاتی ضحی کیش مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، شرکت ارتباطاتی ضحی کیش نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید.

نمایندگی

شرکت ارتباطاتی ضحی کیش در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی شرکت ارتباطاتی ضحی کیش اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شرکت ارتباطاتی ضحی کیش هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
شرکت ارتباطاتی ضحی کیش خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.